Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 15 kwietnia 2024
0:48 minut
Udzielanie porad prawnych podczas Targów Budowlanych LUBDOM

W dniach 13-14 kwietnia 2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Lublin S.A., odbyła się 43. edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2024. Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem zwiedzających.

Odsetek wypadków przy pracy w branży budowalnej jest niezmiennie bardzo wysoki. W związku z powyższym promowanie bezpiecznej pracy jest ważnym zadaniem jakie stawia sobie Państwowa Inspekcja Pracy. W ramach kampanii „Budowa. STOP wypadkom!”, pracownicy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie zorganizowali stoisko wystawiennicze, gdzie promowano zasady bezpiecznej pracy w branży budowlanej. Punkt informacyjny cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników targów.

Podczas rozmów inspektorów pracy z odwiedzającymi stoisko udzielano porad prawnych z zakresu prawa pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania prac budowlanych. Na stoisku dystrybuowano wydawnictwa i materiały wydane nakładem Państwowej Inspekcji Pracy. 

Więcej na temat kampanii "Budowa. STOP wypadkom!" można znaleźć na stronie: Budowa. STOP wypadkom! - Kampania PIP (bhpnatak.pl).

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu