Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 26 lutego 2024
1:1 minut
Legitna praca okiem kamery

Państwowa Inspekcja Pracy organizuje konkurs filmowy „Legitna praca w oku kamery”, którego celem jest popularyzowanie wśród młodych osób wiedzy dotyczącej prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia.

Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 14-24 lat, która będzie rywalizować w 3 kategoriach wiekowych: 14-15 lat; 16-19 lat; 20-24 lata.

Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez Głównego Inspektora Pracy – bony o wartości 2 000 zł każdy.

Zadanie konkursowe to nakręcenie filmu (do 90 sek.), w którym młody twórca ma zachęcić swoich rówieśników do zatrudnienia się zgodnie z prawem i w bezpiecznych warunkach. Gatunek filmów konkursowych jest dowolny np. fabuła, dokument, reportaż, teledysk, animacja komputerowa, etc.

Filmy wraz z dokumentami zgłoszeniowymi należy przesłać w terminie do 15.03.2024 r. Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne pod adresem https://www.pip.gov.pl/legitna-praca-w-oku-kamery

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Konkurs filmowy jest częścią prowadzonej w latach 2022-2024 przez Państwową Inspekcję Pracy ogólnopolskiej kampanii społecznej pod nazwą „Legitna praca”. Więcej na jej temat dowiesz się pod adresem: https://www.prawawpracy.pl/

 

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu