Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 24 czerwca 2024
0:54 minut
Dzień Otwartych Drzwi w Końskowoli

W dniu 23 czerwca br. pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie, na zaproszenie Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli uczestniczyli w Dniu Otwartych Drzwi.

Podczas przedsięwzięcia zostały wręczone nagrody dla rolników, którzy zajęli pierwsze miejsce w etapie regionalnym oraz drugie w etapie wojewódzkim konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, którego jednym ze współorganizatorów jest Państwowa Inspekcja Pracy. Nagrody w imieniu Okręgowego Inspektora Pracy w Lublinie Małgorzaty Wojdy, wręczył koordynator Sekcji Prewencji i Promocji p.o. nadinspektor pracy Tomasz Abramczyk.

Podczas Dnia Otwartych Drzwi zorganizowano stoisko promocyjno-informacyjne, na którym inspektorzy pracy udzielali bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa pracy oraz legalności zatrudnienia oraz wręczali broszury i ulotki o powyższej tematyce. 
Ponadto osobom zainteresowanym udzielano informacji na temat zasad bezpieczeństwa podczas prac wykonywanych w gospodarstwach rolnych. Dużym zainteresowaniem zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci, cieszyły się materiały prewencyjne związane z szeroko pojętą tematyką bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym. 

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu